Doručení zdarma u všech objednávek nad 1200 Kč!

Čeština

Workshop: Přirozený život

Mým velkým zájmem (a zároveň výzvou) není jen přírodní, ale také jednoduchý životní styl s ohledem na životní prostředí. Není to jen zájem o kupování nebo výrobu přírodních produktů, ale také o přirozenější způsoby. Nejen mluvit o svých hodnotách, ale také je žít. Dělat to, co mluvím.

Mám ráda všechny přírodní produkty, chutné a zdravé bio potraviny a laskavé a vřelé vztahy. Kdo by to rád neměl? Já vím, všichni máme. Dělat to, co mluvím znamená, že z přirozeného způsobu žití uděláme vlastní výtvor. Je to tak jednoduché. Jak vypadá přirozený život v dnešní době? Je možné žít více přirozeně v našem obvyklém městském prostředí a dělat při tom kroky k péči o životní prostředí? Jak to lze spojit s tolika každodenními povinnostmi a návyky, které máme?

Můj přirozený život je velmi propojen s minimalismem. Je to má osobní volba blízká mým vnitřním hodnotám. Pocit svobody při vytváření mých osobních rozhodnutí a stylu v mém tempu svým vlastním způsobem přirozeného života. Nejdůležitější je uvědomit si, že můj osobní styl nemůže být váš.

Není to jen o změnách v životním stylu, ale zároveň o zábavě, to je velmi důležité! Zábava, zábava a zábava. Když se svobodně rozhodnete něco změnit, bude první krok snazší. Nerada dostávám přesné instrukce k tomu, jak něco v životě změnit. Většinou je těžké jen kopírovat životy jiných nebo následovat instrukce jak změnit některé návyky, o takovém úspěchu nejsem přesvědčena. Všichni jsme nějak propojeni, ale rozhodně různí a jedineční jako osobnosti s konkrétní minulostí a zkušenostmi, které je potřeba respektovat.

Pokud toužíte a hledáte způsob, jak žít jednodušeji, přírodně a méně škodlivě, může vás můj osobní příběh zaujmout. Můžu se s vámi podělit o některé mé zkušenosti a ukázat vám můj seznam nových návyků. Ale i když se můžete ke svým vlastním KROKŮM K PŘÍRODĚ nechat inspirovat – je to vaše zodpovědnost. 😊

Nezapomeňte, že všechno by se mělo provádět s úsměvem a jednoduše, přirozený život zvlášť. Neměl by to být závažný úkol. Znovu to promyslete a připojte se, pomozte podpořit přírodní žití. Staňte se Izistep.

Zajímá vás něco nového?