O nás

Dopřejte si to nejlepší z přírody – jednoduše, přirozeně a s radostí. Při výrobě kosmetiky IZISTEP vycházím nejen z vědeckých poznatků, ale také z vlastních experimentů s přírodními přísadami. A řídím se svojí hlavou i svým srdcem.

O mně

Mou velkou vášní je vše přírodní a přirozené. Kromě toho, že vyrábím přírodní kosmetiku IZISTEP, se snažím žít v souladu s přírodou, jak nejlépe umím, s radostí a opravdově.🙂

Přirozenější a zodpovědný životní styl mi dodává neuvěřitelnou energii, uvolňuje mou kreativitu a dává smysl tomu, kým jsem byla, kým jsem a kým chci být. Jsem zvědavá a nikdy se nechci přestat učit a růst. Chci, aby mé činy dosvědčovaly má slova, abych žila podle svých hodnot a hrozně ráda pomáhám i ostatním, aby v sobě objevili nebo posílili pozitivní životní energii.

Má IZISTEP cesta

IZISTEP jsem založila ve svém rodném Slovinsku. Když jsem se roku 2018 přestěhovala do České republiky, přivezla jsem si jej s sebou.

Bylo pro mě docela výzvou začít nový život ve zcela neznámé zemi. Postupně jsem se začala učit česky a budovat si osobní vztahy se svými zákazníky. Zlínský obchůdek IZISTEP je teď mým druhým domovem, ve kterém vás ráda pohostím šálkem čaje. Zároveň je i voňavou alchymistickou dílnou, kde pro vás ručně připravuji oleje, krémy i mýdla z těch nejlepších přírodních surovin.

Co je IZISTEP?

  • Kreativita. Do všech výrobků vkládám svoji energii, lásku a péči.
  • Ohleduplnost. K přírodě, k vlastnímu zdraví i k ostatním.
  • Autenticita. Důležité pro mě jsou upřímné vztahy bez přetvářky.
  • Jednoduchost. Věřím, že více je často méně.
  • Přirozenost. Přírodní produkty považuji za to nejlepší, co můžeme pokožce dopřát.
  • Šetrnost. Své produkty uchovávám v recyklovatelných a znovu použitelných obalech.
  • Čerstvost. Všechny výrobky vznikají v malých dávkách, aby se k vám dostaly co nejčerstvější.

Zastavte se u mě na čaj a vyberte si v obchůdku něco pro sebe i své blízké. Zvu vás také na workshopy zaměřené na domácí výrobu přírodní kosmetiky a přirozený životní styl. Máte to do Zlína daleko? Pak se s vámi ráda potkám na svém blogu nebo na Facebooku.

Těším se na vás a přeji vám hodně lásky a radosti.

Simona Pekolj

Z mého blogu

Letní rozmazlování

Letní rozmazlování

Léto nás svými slunečnými a teplými dny neustále láká vyrazit ven, projít se po turistických...

Zažehněte v sobě oheň

Zažehněte v sobě oheň

Miluji zvyky a rituály našich předků, které kromě jiného ukazují, jak úzce byli kdysi lidé spojeni...