Workshop: Výroba přírodní kosmetiky

Jednou z mých vášní je určitě výroba vlastní přírodní kosmetiky. Byl to kdysi MŮJ PRVNÍ KROK k přírodnímu životu. A stojí to za to, věřte mi. Proč? Mohu s vámi sdílet některé pocity a zjištění z mého prožitku a dát vám tak lepší představu.

Je načase změnit vůni vašeho domova

Když si vyrobím a používám své vlastní přírodní kosmetické produkty, mám ze všeho nejvíc pocit jednoduchosti. Každý má touhu něco vytvářet, nakonec je odměnou většinou konkrétní uspokojení a sebedůvěra. S výrobou vlastní přírodní kosmetiky je to stejné. Je to pro vás velká šance, protože mnoho denních kosmetických produktů lze nahradit vašimi vlastními. Kdyby se dal jen jeden z nich nahradit vaší přírodní verzí, bylo by to skvělé!

Pečujte o sebe

Samozřejmě musím také zmínit druhý důvod, proč vyrábím vlastní přírodní kosmetiku, který je pro mě mnohem důležitější. Nejvíce ze všeho jsem se chtěla zbavit škodlivých nebo toxických látek v kosmetice co nejvíce to šlo. Chtěla jsem používat jen přírodní přísady, aby byla má pokožka zdravá a přirozeně vláčná a vyživená. Znamenalo to také dopřávat si a mé pokožce to nejlepší, což vlastně byla péče o sebe a mé zdraví.

Pečujte o svou rodinu a přátele

Zní to povědomě? Chcete také udělat VÁŠ PRVNÍ KROK k čistým přírodním kosmetickým výrobkům? Vyrábíte nějaké pro sebe nebo pro rodinu? Skoro jsem zapomněla zmínit, velmi ráda pečuji o svou rodinu a přátele tím, že jim vyrábím čistou přírodní kosmetiku!

Vaše motivace stačí

Když se zúčastníte workshopu výroby přírodní kosmetiky, můžete se snadno dozvědět základní principy a techniky výroby vaší vlastní přírodní kosmetiky, jako jsou krémy, balzámy, balzámy na rty, obličejové masky, mýdla a dokonce řasenky. Získáte praktické znalosti výroby jakéhokoliv podobného produktu. Není potřeba žádných předchozích znalostí. Jediná věc, kterou potřebujete, je vaše motivace získat novou zkušenost a naučit se něco, co považujete za důležité. Vaše motivace stačí, abyste učinili snadný krok k vašemu novému dobrodružství a vašemu novému, přírodnímu životu.

Zajímá vás něco nového?

Kouzelná vůně přírody

Musím zmínit ještě jednu věc, díky které jsem okusila něco svým „nosem“ a šíleně zatoužila po kouzelné vůni přírody. Mám na mysli skvělé přírodní esenciální oleje, které pronikavě a pozitivně ovlivňují vaše emoce a náladu. Na workshopu se dozvíte, jak bezpečně a efektivně využívat přírodní přísady, a to i vysoce koncentrované esenciální oleje. Přírodní přísady v kosmetických produktech se dají skvěle kombinovat s přírodními esenciálními oleji a díky nim jsou kosmetické produkty ještě účinnější a hojivější. Na konci workshopu si s sebou odnesete vámi pleťové a tělové olejebalzámy a tělová másla nebo přírodní mýdlo, které budou vonět přesně podle vašich představ.

Přírodní barvení vlasů hennou a jinými bylinnými prášky

Barvení vlasů je pro mě součástí přírodní kosmetiky. Všichni víme, jak škodlivé vlasům a zdraví mohou syntetické barvy na vlasy být. Když je používáme mnoho let, dříve či později si všimneme nepříznivých změn ve vzhledu a hustotě vlasů.

Naštěstí je nabídka různých bylinných prášků v obchodech čím dál větší. Nejznámější je amlacassiaindigo hibiscus.

Díky přírodním barvám na vlasy a bylinným práškům svým vlasům dodáte zdravější vzhled a lesk. Vaše vlasy budou silnější, hedvábnější, lesklé a budou dokonce chráněny od UV záření. Nejde jen ale o barvení vlasů, některé bylinné prášky lze použít také jako obličejové nebo tělové masky. Dokážete si to představit?

S bylinnými prášky a hennou vám mohu pomoct udělat krok do světa přírodního barvení a ukázat vám, jak účinné a atraktivní je používání těchto bylinek, abyste měly vlasy podle svých představ. Vaše vlasy vám budou určitě vděčné, že jste udělaly krok k zdravějšímu barvení a přírodnímu životu