Jednoduchost a přirozenost díky přírodní péči o pokožku

Úno 5, 2019 | Články

Učím se rozvíjet svou vnímavost k jednoduchosti a přirozenosti. Za prvé jsem si uvědomila, že rozvíjet vnitřní přirozenost znamená nacházet harmonii mezi vlastními potřebami a pocity. Za druhé, že je důležité nezapomenout je pak skutečně následovat. A to může být větší výzva.

Následujte svou přirozenost

Dnes už je obecně přijímáno, že bio/organické produkty jsou našemu zdraví prospěšné. To ale nutně neznamená, že tak v životě také jednáme.

Možná je to rychlým životním tempem současnosti nebo vyššími cenami organických produktů. Možná nás svádí naše navyklé způsoby nakupování nebo jen prostá ztráta spojení s přírodou.

Zpomalte a vnímejte přírodu

Je bohužel docela dobře možné, že na vině je právě ztráta kontaktu s přírodou. Dostavila se jako přirozený důsledek pomalého vzdalování se přírodě, které nikdo z nás nezamýšlel, ale přesto se děje.

A přitom je hledání přirozenosti tak jednoduché. Jak to? Příroda ve skutečnosti čeká na naši pozornost. Čeká, až zpomalíme tempo našeho moderního života. Je mnohem snazší zachytit a pocítit přirozenost, když na chvilku zastavíme každodenní koloběh a zejména svou mysl.

Najděte spojení s vnitřním světem

S přirozeností se můžeme spojit, začneme-li trpělivě pozorovat a vnímat, jak úžasná je příroda, jak krásná je její přirozená barevnost, nekonečnost jejích forem, a zaposloucháme-li se do zvuků ptačího orchestru nebo jen větru ve větvích kolem našich domů.

Čím lépe umíme naslouchat přírodě a vnímat jí, tím snáze umíme naslouchat svému vnitřnímu světu. Smíme pozorovat a zaposlouchat se do barvitosti vlastních myšlenek a emocí. Jinými slovy, napojení na náš vnitřní život a pocity je úzce spojené s našim napojením na přírodu.

Najděte přirozenost a jednoduchost díky přírodní péči o pokožku

Přírodní svět pokorně nabízí svou prostotu a my mu přirozeně odpovídáme. A to tak, že jej lidské tělo přijímá s otevřeností a očividnou vlídností a pociťuje naplnění a občerstvení.

Jsem přesvědčená o tom, že naše pokožka reaguje stejně a upřímně věřím, že přírodní péče o pokožku nám ke spojení s přírodou může pomáhat.

Výsledkem pak je to, že pokožka přijímá přírodní kosmetiku ke své regeneraci a revitalizaci a my vidíme, jak je naše pokožka svěží a přirozeně září.

Je to mnohem lepší vyzkoušet to, ne jen věřit tomu, co bylo napsáno ♥

Související příspěvky

Letní rozmazlování

Letní rozmazlování

Léto nás svými slunečnými a teplými dny neustále láká vyrazit ven, projít se po turistických...